Eu sunt Kryon şi întâmpin familia mea, vă intâmpin pe fiecare dintre voi în felul vostru unic de a fi : OMAR TA SATT.
Miracolele se pot întâmpla deoarece îngerii s-au grăbit să vină pentru a participa la aceste evenimente. Împreună cu voi, ei luminează încăperea. Energiile sunt clare şi pure şi mulţi dintre voi simt îngerii cuibărindu-se lângă voi, deoarece sunt atât de bucuroşi să fie alături de voi. Ei vă ating. De fiecare dată este o onoare să fim aici, alături de voi. Vă iubim imens de mult.
Nimic din ceea ce se întâmplă nu este o coincidenţă. Nu doar fiecare cuvânt şi fiecare literă este încărcată cu energie, ci în timpul acestor zile în care vă aflaţi aici, veţi absorbi tot mai multă iubire prin fiecare respiraţie pe care o faceţi. Noi vă dăruim o multitudine de daruri şi vă rugăm atât de mult să le acceptaţi. Niciunde altundeva nu este atât de uşor. Aici, în energia colectivă, aceste deschideri sunt foarte largi. Chiar dacă vă veţi îndoi câteodată, chiar şi viaţa voastră se va schimba. Nu va fi posibil pentru voi să părăsiţi acest festival, fără a vă simţi schimbaţi, fără a simţi schimbarea din matricea voastră, din Corpul vostru de Lumină, din sufletul vostru. Astfel vă cerem să vă doriţi tot ceea ce este bine pentru voi în aceste zile.
Voi sunteţi acoperiţi cu energia Înalţilor Consilieri ai Luminii, ceea ce face posibilă deschiderea voastră mai profundă. Noi, cei din lumea spirituală, facem tot posibilul să vă ajutăm să recunoaşteţi cine sunteţi cu adevărat. Noi suntem purtătorii noii energii. În ainte ca Kryon să vă transmită mesajele sale, încercaţi să ajungeţi în profunzimea sufletului vostru. Respiraţi lumina iubirii în voi. Simţiţi siguranţa când vă unificaţi toate chakrele. Expansionaţi-vă şi acordaţi-vă timpul necesar pentru a simţi divinitatea din voi.
Cu intenţia iubirii, deschideţi-vă toate canalele. Asezaţi-vă mâinile pe picioare. În gerul Mihail vă va purifica toti centrii, vă va elibera de toată energia colectivă care nu vă serveşte, o va lua, pentru ca voi să fiţi eliberaţi. Ştiu că palmele voastre devin tot mai fierbinţi. Acestă  purificare vă este de mare ajutor.
Canalele voastre sunt încă deschise. Melek Metatron vă va împământa la toate nivelele. Respiraţi în conştientizarea părinţilor voştri cosmici. Purtaţi numele vostru cosmic original în inima voastră. Respiraţi Limbajul Luminii în voi, şi spuneţi în interiorul vostru cuvintele: Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, Ehyeh Asher Ehyeh, So’ham.
Acum, energiile voastre vor fi echilibrate. Folosiţi cristalul ARIS şi deveniţi conştienţi de încălţămintea voastră energetica. În alta energie a lui Metatron curge prin toate corpurile voastre. Simţiţi pacea, iubirea şi bucuria.
Acesta este un înalt proces energetic şi, înainte ca Îngerul Chamuel şi Saint Germain să lucreze cu voi, vom lua o scurtă pauză şi ne vom relaxa, ne vom bucura de energii,  în timp ce vom asculta sunete minunate.
image1

Pietre energizate

View more
image2

Cristalele de Lumină

View more
image3

Profesiile Noilor Timpuri

View more
image4

Cei 48 de Pași

View more
image5

Pașii Pionierilor Luminii

View more
image6

Pașii Sol'A'Vana

View more
image7

Cei 36 de Pași ai Trezirii

View more
image8

Pașii Sa'Maa'Tah

View more

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
More information Ok Decline