Omar ta satt dragă Familie,
Sunt foarte bucuroasă că sunteți aici și citiți aceste rânduri. De mai mult de 18 ani lucrez ca medium al Noilor Timpuri și multe au putut să apară în toți acești ani. Cu ajutorul celor 36 de Înalți Consilieri ai Luminii, Școala Kryon a luat ființă.
Un nou Ciclu temporal a început și multe schimbări ne așteaptă. Misiunea mea este să-i ghidez cu întreaga mea sinceritate ca medium al Noilor Timpuri, pe oamenii care rezonează cu aceste informații. Pentru mine nimic nu este de la sine înțeles și fiecare persoană îmi atinge Sufletul.
Vă doresc multă bucurie și vitalitate,
Sabine - Sangitar
 
Sunt Lady Nada. Sunt insasi iubirea, sunt lumina, sunt raza de soare care va incalzeste. Va întâmpin prin cuvintele OMAR TA SATT. Dacă ati putea vedea macar pentru un moment ce mare sarbatoare este tinuta aici pentru ca voi, purtătorii iubirii, mesagerii lui Dumnezeu ati venit impreuna într-un colectiv atat de mare pentru a asculta mesajele lumii spirituale.
Lady Nada va va insoti intr-o călătorie. Nu este o călătorie în afara voastră. Mulţi oameni incearca sa explice iubirea cu mintea, dar iubirea nu poate fi explicata. Iubirea se întâmpla în fiecare moment al vietii voastre, prin fiecare respiratie pe care o faceti, iubirea este prezenta pentru eternitate. Imediat ce incercati sa explicati iubirea cu mintea voastră, ajungeti dincolo de iubire. Profund în inima voastră, acolo simţiţi iubirea, adevărata iubire.
Astăzi, iubitul nostru Maris va va transmite mesaje despre cum sunt structurate în univers, relaţiile. Acum, deja, energiile iubirii curg în voi. Cu dualul meu cosmic, cu Isus Christos, va voi ghida în camera din inima voastră, acolo unde şi picăturile de iubire curg în voi.
Respirati iubirea şi scufundati-va profund în voi. Deveniti conştienţi ca sunteţi purtătorii iubirii, ca sunteţi formati din iubire şi ca iubirea are loc atunci când ii permiteţi, dincolo de minte. Dacă este posibil pentru voi, vizualizati inaintea ochiului vostru interior o poarta de aur. Dacă va cunoasteti numele originar, lăsaţi-l să apară. Stati în fata porţii aurii şi vedeti culorile stralucitoare. Luati decizia profund în interiorul vostru. Sunteţi pregătiţi să intraţi atunci când porţile inimii se vor deschide? Sunteţi pregătiţi sa acceptati atat iubirea umană cât şi iubirea divina?
Aveţi în voi atat de mult curaj! Inainte ca porţile inimii sa se deschida, deveniti conştienţi ca viaţa voastră se va schimba. Veţi simţi mai intens ca niciodată atunci când curentele iubirii va vor atinge sufletul. Acordaţi-vă un moment inainte de a lua decizia.
Amintiti-va, inainte sa acceptati un corp uman, erati conştienţi ca sunteţi iubire pura. Dacă sunteţi acum pregătiţi, poarta se va deschide şi vi se va arăta o camera plina de frumusete, în culori radiante.
Astfel, poarta este deschisa acum. Intrati în camera din inima voastră şi recunoaşteti frumusetea, bucuria. Veţi primi acum un dar foarte special. Când picăturile de iubire ale lui Isus şi Ale lui Lady Nada vor curge în camera inimii voastre, toata durerea va fi vindecată cu un efect imediat. Veţi experimenta un fel de renaştere. Va eliberati de toata durerea care v-a fost pricinuita pana acum. Sunt picăturile de iubire vindecătoare...si, astfel, va cerem să vă ridicati.
(câteva momente de meditaţie ascultand sunetele)

https://www.youtube.com/watch?v=Seyfj32CwgU
image1

Pietre energizate

View more
image2

Cristalele de Lumină

View more
image3

Profesiile Noilor Timpuri

View more
image6

Pașii Sol'A'Vana

View more
image7

Cei 36 de Pași ai Trezirii

View more
image8

Pașii Sa'Maa'Tah

View more

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.