Omar ta satt dragă Familie,
Sunt foarte bucuroasă că sunteți aici și citiți aceste rânduri. De mai mult de 18 ani lucrez ca medium al Noilor Timpuri și multe au putut să apară în toți acești ani. Cu ajutorul celor 36 de Înalți Consilieri ai Luminii, Școala Kryon a luat ființă.
Un nou Ciclu temporal a început și multe schimbări ne așteaptă. Misiunea mea este să-i ghidez cu întreaga mea sinceritate ca medium al Noilor Timpuri, pe oamenii care rezonează cu aceste informații. Pentru mine nimic nu este de la sine înțeles și fiecare persoană îmi atinge Sufletul.
Vă doresc multă bucurie și vitalitate,
Sabine - Sangitar
 
Sunt Îngerul Chamuel şi va întâmpin în imensa iubire şi prin cuvintele OMAR TA SATT.Chamuel este foarte aproape de voi. Pentru prima data, Chamuel va intra în corpul lui Sangitar şi va ancora Cristalul iubirii umane în voi. Aceasta energie a lui Chamuel este atat de plina de iubire, de iubirea atotcuprinzătoare şi necondiţionată, dar şi de iubirea pesonala.
Doresc să vă ofer oportunitatea sa simţiţi ce înseamnă când Chamuel va atinge atat de personal cu iubirea lui şi lasa un sunet sa se auda pentru voi în cele mai înalte sunete care va soptesc: Sunteţi iubiti nemăsurat, nemăsurat.
Chamuel are şi sarcina de a va vorbi despre iubirea umană deoarece voi purtaţi aceasta dorinţa în voi, dorinţa de a trai aceasta iubire umană. Va spun: sa trăiţi iubirea umană, sa o permiteţi şi să vă deschideti ei – este nevoie de curaj. Cât de des vi s-a întâmplat în viaţa ca iubirea să vă raneasca? în dualitate este dificil câteodată sa trăiţi iubirea umană în perfectiune deoarece, în special atunci când doi oameni se iubesc atat de mult ei se pot rani unul pe altul la fel de mult, iar aceasta durere se aseaza profund în interior. Din aceasta, se naste frica de a nu fi indeajuns de bun pentru cineva. Aceasta, şi va promit, se va schimba. În Noile Timpuri iubirea divina va deveni din ce în ce mai puternica în voi, se va uni cu iubirea umană şi va avea loc o fuziune. Iubirea umană care este traita de doi oameni nu ar trebui sa ranesca prin cuvinte, nu ar trebui sa cauzeze frica, deoarece iubirea umană este perfectiunea a doi oameni care se unesc unul cu celalalt.
In aceste timpuri în care colectivul poarta atat de multe frici în exterior a fost menţionat în multe mesaje, deseori, cât este de important sa iesiti din energia colectivă a fricilor şi să vă asumati propria atitudine a mintii pentru ceea ce sunteţi şi cum ar putea fi insasi iubirea.
Cand intalniti oameni care va ranesc prin cuvinte, când intalniti oameni care rostesc cuvinte neplacute sau sunt plini de ura, atunci, credeti-ma, va rog aveţi încredere în mine, chiar şi aceşti oameni iubesc, deoarece nu exista nimic în afara de iubire. Acestor oameni le este doar o mare frica de iubire. Este necesar sa realizaţi ca a avea curajul pentru a va deschide iubirii este ceva foarte important. Voi cei de aici, care sunteţi conştienţi de cine sunteţi, alegeti cuvintele de iubire. Iubirea umană, când este traita perfect, va ofera libertate şi va ghideaza spre o iubire divina profunda.
Aceasta iubire divina, aceasta iubire atotcuprinzătoare şi necondiţionată este o iubire mai inalta.Este tot ceea ce este. Totul, impreuna este unul, şi totul, impreuna este în voi. Îngerii din Univers au cantat un cantec pentru voi. Au cantat în cele mai înalte sunete ale adevărului, şi astfel, cristalul pentru iubirea umană a luat fiinta. Va face ca structurile iubirii umane, culorile aurei voastre, sa radieze. Cristalul va va arăta cât sunteţi de minunati şi ca exact asa cum sunteţi, sunteţi bine. În iubirea umană sunt purtate deseori masti deoarece oamenilor le este teama de ceea ce se afla sub aceste masti dacă le-ar da jos. Multora le este teama ca nu vor mai fi iubiti.
Voi nu aveţi nevoie de masti, deoarece ceea ce se afla sub aceste masti este chiar frumusetea, stralucirea, sclipirea din ochii voştri. Meritati sa fiţi iubiti. Purtaţi totul în interiorul vostru, tot ceea ce aveţi nevoie pentru a iubi. Intrati în profunzimea Sinelui vostru şi simţiţi cuvintele lui Chamuel în timp ce Chamuel va va atinge, foarte bland şi tandru, asa cum o face un înger. Este important pentru Chamuel să vă spuna: orice v-ar fi putut zice oricine, şi v-a ranit, a facut-o deoarece ii era frica, frica de iubire!Reţeaua de iubire a fost conectata şi, consecvent, energia Pământului, cât şi energia iubirii au fost ridicate. Într-un anumit moment din timp fiecare om va realiza ca nu exista nimic în afara iubirii şi, astfel, îngerul Chamuel va fi alaturi de voi pe parcursul intregii zile. Din aceasta vor izvora bucuria şi lumina. Va iubim atat de mult! An’Anasha.
Shen'Arin
SHEN’ARIN – IUBIREA UMANĂ
image1

Pietre energizate

View more
image2

Cristalele de Lumină

View more
image3

Profesiile Noilor Timpuri

View more
image6

Pașii Sol'A'Vana

View more
image7

Cei 36 de Pași ai Trezirii

View more
image8

Pașii Sa'Maa'Tah

View more

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.