Omar ta satt dragă Familie,
Sunt foarte bucuroasă că sunteți aici și citiți aceste rânduri. De mai mult de 18 ani lucrez ca medium al Noilor Timpuri și multe au putut să apară în toți acești ani. Cu ajutorul celor 36 de Înalți Consilieri ai Luminii, Școala Kryon a luat ființă.
Un nou Ciclu temporal a început și multe schimbări ne așteaptă. Misiunea mea este să-i ghidez cu întreaga mea sinceritate ca medium al Noilor Timpuri, pe oamenii care rezonează cu aceste informații. Pentru mine nimic nu este de la sine înțeles și fiecare persoană îmi atinge Sufletul.
Vă doresc multă bucurie și vitalitate,
Sabine - Sangitar
 
Sunt Kryon din serviciul magnetic şi va întâmpin pe fiecare dintre voi. Întâmpin intregul colectiv al iubirii prin cuvintele OMAR TA SATT.
Sufletul v-a trimis impulsul şi astfel, ati venit aici pentru a participa la festivalul bucuriei, iubirii, pacii şi armoniei. Mulţi dintre voi pot deja simti cum energia iubirii şi energia celor 36 de Înalţi Consilieri ai Luminii se manifesta. Când un colectiv atat de mare se intalneste, miracolele au loc.
Veti fi încărcati, în aceste zile, cu iubire, pace şi armonie, ceea ce înseamnă ca bucuria şi lumina sunt aici. Kryon va promite ca, dacă va deschideti şi sunteţi pregătiţi sa acceptati toate aceste daruri, nu veţi mai fi la fel ca pana acum. Veţi realiza ce forta poarta energia iubirii. Veţi realiza ce înseamnă ca bucuria şi lumina sa fie prezente. În aceste timpuri, când exista atat de multa confuzie pe Pământ, când frica este prezenta în energia colectivă şi se nasc atatea griji, aici, este creeată o incapere în care sa puteti pune deoparte toate grijile voastre. Nu doar în aceste zile, când veţi parasi această încăpere veţi simţi ca fricile şi grijile s-au transformat şi, acolo unde simteati pana acum frica, de acum va fi prezenta iubirea. Acolo unde aveati griji în viaţa voastră veţi simţi bucuria, dar şi lumina. Ceea ce purtaţi în voi, ceea ce se manifesta în voi şi tiparele energetice care se vor ancora în sistemul vostru în timpul festivalului, veţi duce mai departe în lume ca mesageri ai lui Dumnezeu şi ca purtători ai luminii. Veţi primi nenumarate daruri dar şi noi informatii.
Si totuşi va fi astfel – ascultati mesajul lui Kryon când va vorbeşte : în spatele fiecărui cuvânt rostit este tiparul energetic care va atinge sufletul profund şi va expansionează, va ghideaza spre realizarea a ceea ce sunteţi voi cu adevărat.
In aceste zile ne vom ocupa şi de subiectul iubirii umane, iubirii divine, atotcuprinzătoare. Cu aceasta lumina şi bucurie veţi privi oamenii care au venit aici, în mod diferit. Ii veţi privi prin ochii luminii. Le veţi zambi deoarece toti cei prezenti aici sunt, la nivelul sufletului, o familie. Voi sunteţi frecvenţa albastră aurie. Dacă permiteţi, mii de fiinte de lumina care s-au adunat aici va vor ajuta să vă eliberati de tipare care nu va mai servesc. Transformarile şi schimbările vor avea loc în toti cei care vor permite.
Astfel, Kryon va cere: Respirati, Respirati energia iubirii în voi. În timp ce va scufundati foarte profund, va experimentati divinitatea şi va unificati chakrele, noi va vom impământa la toate nivelele şi va vom purifica sistemul.
Luati acum decizia. Sunteţi pregătiţi sa acceptati aceste daruri? Sunteţi pregătiţi sa dati drumul acestor tipare care nu va mai servesc?
Câmpul Gândurilor Divine respira ritmic. Respiraţia lui Dumnezeu tine în viaţa intregul Univers. Respiraţia lui Dumnezeu este sub forma unor fantane de lumina care se răspândesc în intreg universul, iar Câmpul Gândurilor Divine va face sa curga aceasta respiratie asupra voastră, sub forma de picături de iubire.
Astfel, să-l invocam impreuna pe Tatăl Ceresc, prin cuvintele Kodoish, Kodoish, Kodoish, Adonai Tsebayoth. Dacă sunteţi pregătiţi sa absorbiţi picăturile de iubire în voi, ridicati-va.
(câteva momente de meditaţie ascultand sunetele)

https://www.youtube.com/watch?v=BP-NtKo89Jw
Sunt Melek Metatron, Tatăl Ceresc, numit Ochiul lui Dumnezeu. Este o mare bucurie să vă întâmpin aici în colectivul iubirii, pacii şi armoniei. Prin cuvintele OMAR TA SATT, imensa iubire curge peste voi.
Sunt atat de mulţi oameni care au călătorit de foarte departe pentru a fi prezenti la acest festival – pe voi va întâmpin cu toata iubirea. Ii întâmpin pe toti cei care au perceput impulsul în suflet, şi fac sa curga şi asupra voastră imensa iubire. Ii întâmpin pe toti cei care stau pe scaun în această încăpere şi inca au îndoieli dacă este sau nu adevărat ceea ce se întâmpla. În special voua va spun : sunteţi iubiti la fel de mult iar imensa iubire curge şi asupra voastră.
Este un festival special. Multe, multe pregătiri au fost facute, şi este o sarbatoare şi dincolo de voal, în univers. Atat de mulţi îngeri au venit sa părţicipe la ceea ce se va întâmpla aici. Voi sunteţi purtătorii iubirii, purtătorii tortei, mesagerii lui Dumnezeu, purtătorii pacii, vindecătorii, magicienii. Toti ati venit aici, iar frecvenţa albastră aurie va conecteaza. Sunteţi conectaţi, integrati în Familie. Este o sarbatoare a bucuriei şi astfel, voi aveţi acum oportunitatea – şi ascultati, ascultati cuvintele lui Melek Metatron : aveţi oportunitatea de a pune deoparte toate fricile şi grijile şi toate îndoielile. Simţiţi profund în voi ce va emotioneaza, ce va sperie, poate, în viaţa de zi cu zi, ce va cauzeaza griji. Lăsaţi să apară toate acestea.
Astfel, Melek Metatron va lua şi va strange intr-o reţea de culoarea platinei, tot ceea ce nu va mai serveste, şi dacă sunteţi pregătiţi sa dati drumul la toate acestea, veţi simţi o mare eliberare. Acordati-mi permisiunea profund în divinitatea voastră, să vă eliberez de tot ceea ce nu va mai serveste.
Poate, puteti vizualiza o minunata pajiste cu al treilea vostru ochi. Complet liberi de toate poverile ce va apasau, voi alergati pe aceasta pajiste, aproape zburand, deoarece simţiţi cum îngerii şi cei 36 de Înalţi Consilieri ai Luminii va însoţesc. Cu un sentiment de profunda bucurie şi lumina, va lăsaţi ghidati şi, prin fiecare pas pe care il faceti, va simţiţi mai uşori , mai luminosi, mai liberi. În timp ce plutiti astfel puteti vedea cum 1500 de oameni vin inspre voi iar voi stiti cu siguranţa ca aceasta este familia voastră. Sunteţi nerăbdători şi, astfel, Paşii va indreapta spre aceşti oameni şi, fiecare dintre ei, va iubesc.
Astfel incepe Festivalul Iubirii. Sa cantam un cantec impreuna, pentru frecvenţa albastră aurie, pentru oameni şi pentru marile lumini.

https://www.youtube.com/watch?v=giZpZOcdMno
An’Anasha
image1

Pietre energizate

View more
image2

Cristalele de Lumină

View more
image3

Profesiile Noilor Timpuri

View more
image6

Pașii Sol'A'Vana

View more
image7

Cei 36 de Pași ai Trezirii

View more
image8

Pașii Sa'Maa'Tah

View more

Contact

Telefon: 0744 274 582 
Email: info@scoalakryon.ro

 

We use cookies on our website. Some of them are essential for the operation of the site, while others help us to improve this site and the user experience (tracking cookies). You can decide for yourself whether you want to allow cookies or not. Please note that if you reject them, you may not be able to use all the functionalities of the site.